AUTOLAWETA – AUTOSTRADA A1, A2 – SZYBKO, PEWNIE, ZAWSZE NA CZAS – SPRAWDŹ. POMOC ZNAJDĄ U NAS KIERWOCY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH I TIR.

AUTOLAWETA A1 | AUTOLAWETA A2

AUTOLAWETA Stryków, Kutno, Łowicz, Skierniewice, Zgierz, Łódź, Głowno, Piątek, Wartkowice, Emilia

ZADZWOŃ DO NAS tel. 788 184 194

Wypadek? Nagła awaria? Jeśli potrzebujesz lawety, nasza firma szybko dojedzie na miejsce zdarzenia i pomoże przetransportować pojazd do warsztatu lub pod wskazany adres. Zajmujemy się przewozem na lawetach samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, busów, a także pojazdów nietypowych oraz specjalnych (np. wózki widłowe). Transport prowadzimy z wykorzystaniem nowoczesnego taboru. Na życzenie klienta możemy także zająć się przewozem osób lub towarów, które były transportowane w pojeździe dotkniętym awarią.

autolaweta - autostrada A1, A2
Jesteśmy profesjonalną firmą, dysponująca wszystkimi wymaganymi uprawnieniami do świadczenia transportu na lawecie. Posiadamy sprzęt holowniczy renomowanych i sprawdzonych firm. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w pomocy drogowej, dzięki czemu doradzają i pomagają w trudnych sytuacjach. Zawsze doradzimy i pomożemy w trudnych podróżach, bo zadowolenie Klientów jest dla nas sprawa priorytetową.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.